Rafting a Canyoning

rafty s Relax Bali

RAFTING

   Na Bali najdeme několik toků vhodných k jízdě na raftech - s námi se většinou vydáte na řeku Telaga Waja, vinoucí se pod sopkou Agung, která je vhodná i pro začátečníky nebo rodiny s dětmi.  Větší dobrodruzi mohou vyzkoušet o něco divočejší Ayung poblíž Ubudu.

   Rafty vedou zkušení průvodci a stupně obtížnosti volí podle vás. Obě řeky jsou křišťálově čisté a cestou se pokocháte nádhernou pralesní přírodou, skalními reliéfy, vodopády a rýžovými políčky.

   Sportovně relaxační den, strávený v ráji - to je rafting na Bali!

LEZENÍ VE VODOPÁDECH - CANYONING

   Tato dobrodružná výprava, vás zavede do srdce balijské přírody. Canyoning je adrenalinový sport, který využívá širokou škálu technik ke zdolávání a slézání roklí a vodopádů: budete šplhat, skákat do tůní a jezírek, slaňovat vodopády či skalní stěny, prolézat jeskyněmi a samozřejmě brodit se nebo plavat v chladné průzračné vodě. Často také využijete vodního koryta jako přírodní skluzavky.

   Podle vaší fyzické zdatnosti si můžete vybrat z několika stupňů obtížnosti od úplných začátečníků až po extrémní výpravy. Podmínkou pro účast je nicméně schopnost uplavat alespoň 50m a být starší osmi let. Certifikovaná společnost zajistí všechno potřebné vybavení, lehké občerstvení a zkušeného průvodce.

  • kaňon Kalimudah (vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé)
  • kaňon Kerenkali (vhodný pro kurážné začátečníky a sportovně založené)
  • kaňon Aling Gorges (vhodný pro všechny stupně pokročilosti)

  

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

rafty s Relax Bali

Canyoning1

Canyoning1

Canyoning2

Canyoning2