Potápění na Bali - výbava

  Naše půjčovna je dobře vybavená, každý potápěč mi však potvrdí, že vlastní výstoj je neocenitelná. Perfektní znalost výstroje a jejího ovládání může úplně vynulovat jakékoliv náznaky problémů při potápění.

  Oblek-pro teplotu vody cca 25-30 °C si každý musí vybrat tloušťku neoprenu, jaká mu vyhovuje.Většinou to bývá 3 mm nebo 5 mm dlouhý neoprén. Uvedená teplota vody je v podstatě konstantní až do hloubky 50 a více metrů. Počítejte ale s tím, že délka ponorů často přesahuje 50 min a některé lokality jsou vyhlášené svými studenými proudy (až 17 °C), takže i v těchto vodách můžete snadno prochladnout a haubna, nebo i převlek přijdou vhod.Tlusté rukavice jsou však překážkou. Tenčí, tzv. korálové rukavice by Vám měly stačit.

  Dekompresní počítač, octopus a další dnes již standardní součásti vybavení nebudu ani řešit. Důraz bych chtěl dát na dekompresní, nebo vynořovací bóji. Na několika lokalitách je nezbytnou součástí výstroje, bez které by potápěč něměl do vody vstupovat. Její používání je sice většinou potápěčských systémů předepsáno až pro AOWD – pokročilejší potápěče. Nám však praxe dokázala, že jí každý potápěč po malé praxi zvládne používat ukázkově.

  Láhve- potápěčské láhve jsou zde hliníkové, 12l DIN.Máme několi ocelových 15 l.

  Baterka- noční ponory jsou tady opravdu skvělé a nějaký ten podvodní foťáček nebo kamera Vám potápění rozhodně zpestří

 PRO NAŠE HOSTY MÁME PŘIPRAVENY SLEVY Z INTERNETOVÉHO OBCHODU - WWW.DOBREPOTAPENI.CZ   - RÁDI VÁM PORADÍME S NÁKUPEM VÝSTROJE