Golfová hřiště na Bali - výběr

NIRVANA BALI GOLF CLUB

  18ti jamkové hřiště Nirwana Bali Golf Club je viditelně mistrovské, zajímavé v dramatických pohledech na oceán i do bujné balijské krajiny. Golfové hřiště navržené legendárním golfistou Gregem Normanem nabízí senzační výzvu a unikátní zkušenost pro golfisty všech dovednostních úrovní.

  Plným právem bylo zařazeno mezi Top 100 Golf Course in the World (Golf Digest Magazine 2007). Se třemi jamkami souběžnými s útesem u Indického oceánu a terasovitými rýžovými poli poskytuje unikátní rizika. Hřiště testuje přesnost a důslednost profesionálů PGA a přitom je vlídné i pro průměrného golfistu. 18ti jamkové hřiště Nirwana Bali Golf Club je jedno z nejvíce fotografovaných a provokujících hřišť na světě. Je postaveno na jihozápadním pobřeží Bali, 45 minut jízdy od hotelu Mercure Sanur.

  Nirwana Bali Golf Club je vrcholem programu každého golfisty, který přijel na Bali vyzkoušet svůj hráčský um. Přijeďte, vyzkoušejte a zažijte to úžasné, co golf na Bali nabízí. 

Více info www.nirwanabaligolf.com

 

BALI GOLF AND COUNTRY CLUB

  Byl vyhlášený jako jedno z 5ti nejlepších asijských hřišť a nabízí opravdu jedinečnou golfovou zkušenost díky uspořádání jamek. Jamky 1–9 jsou ve svahu směrem k vnitrozemí a vedou nahoru přes hustou tropickou vegetaci a poskytují hráči velkolepé pohledy na oblast Nusa Dua, Indický oceán i vzdálené hory.

 Architekti hřiště (Robin Nelson a Rodney Wright) golfistům, návštěvníkům Bali, jedinečnou a nezapomenutelnou golfovou zkušenost. 

  Více info na www.baligolfandcountryclub.comvčlenili kamennou zeď  po stranách fervejí a odpališť, aby mohli napodobit terasy rýžových polí z venkova Bali. Jamky 10–16 poskytují golfistovi pohledy na zlehka vytvarované ferveje s množstvím bankrů vedoucí přes kokosový háj vysoký až 30 m a obstarávající podélné vymezení hřiště. V závěrečné části golfisté mohou vnímat krásu pobřežního uspořádání, kde 17. jamka vedoucí k pobřeží modrého Indického oceánu je ovlivňována svěžím oceánským větříkem. 18. jamka se hraje od pláže v zádech ke klubovně, těsně vedle jezera.

 

 

Vice na:  www.baligolfandcountryclub.com

 

 

 

BALI HANDARA KOSAIDO COUNTRY CLUB

  byl považován v roce 1980  za „Jeden z 50-ti největších golfových hřišť na světě" – časopisem GOLF až do dnešního dne stále ještě je. Hráči ze všech koutů světa přijíždějí na Bali, aby si zahráli golf na jednom z nejznámějších asijských "klasických" golfových hřišť. Bali Handara Kosaido Country Club se nachází na severu Bali a je zasazen uvnitř kráteru vyhaslé sopky v nadmořské výšce 1.142 metrů nad mořem. Středisko je obklopeno svěžími zelenými horami, vulkanickým jezerem a rovníkovým deštným lesem, který zde vytváří dramatické kulisy. Další jedinečnou vlastností tohoto světově proslulého golfového areálu je celoroční chládek, čerstvý horský vzduchu a teploty příjemné pro pohodlnou hru (okolo 14-24 °C ) na tomto18-ti jamkové hřišti, které bylo navrženo pětinásobným šampiónem Peterem Thomsonem společně s Michaelem Wolveridgem a Ronaldem Freamem.

www.balihandarakosaido.com

 

Další informace o hřištích na:

www.balibeachgolfcourse.com

telefon  Jindřich Soukal +420 608 925 000