Golfová hřiště na Bali - výběr

NIRWANA BALI GOLF CLUB

  Osmnáctijamkové hřiště Nirwana Bali Golf Club je nádherné a zajímavé místo s dramatickými výhledy na oceán i do bujné balijské krajiny. Golfové hřiště navržené legendárním golfistou Gregem Normanem nabízí senzační výzvu a unikátní zkušenost pro golfisty všech dovednostních úrovní.

  Plným právem bylo zařazeno mezi Top 100 Golf Course in the World (Golf Digest Magazine 2007). Se třemi jamkami souběžnými s útesem u Indického oceánu a terasovitými rýžovými poli poskytuje unikátní rizika. Hřiště testuje přesnost a důslednost profesionálů PGA, a přitom je vlídné i pro průměrného golfistu. 18jamkové hřiště Nirwana Bali Golf Club je jedno z nejvíce fotografovaných a provokujících hřišť na světě. Je postaveno na jihozápadním pobřeží Bali.

  Nirwana Bali Golf Club je vrcholem programu každého golfisty, který přijel na Bali vyzkoušet svůj hráčský um. Přijeďte, vyzkoušejte a zažijte to úžasné, co golf na Bali nabízí. 

Více info: www.nirwanabaligolf.com

BALI GOLF AND COUNTRY CLUB

  Byl vyhlášený jako jedno z 5 nejlepších asijských hřišť a nabízí opravdu jedinečnou golfovou zkušenost díky uspořádání jamek. Jamky 1–9 jsou ve svahu směrem k vnitrozemí, vedou nahoru přes hustou tropickou vegetaci a poskytují hráči velkolepé pohledy na oblast Nusa Dua, Indický oceán i vzdálené hory.

 Architekti hřiště (Robin Nelson a Rodney Wright) vytvořili golfistům, návštěvníkům Bali, jedinečnou a nezapomenutelnou golfovou zkušenost. Na hrací plochu začlenili kamennou zeď  po stranách fervejí a odpališť, aby mohli napodobit terasy rýžových polí z venkova Bali. Jamky 10–16 poskytují golfistovi pohledy na zlehka vytvarované ferveje s množstvím bankrů vedoucí přes kokosový háj, vysoký až 30 m a obstarávající podélné vymezení hřiště. V závěrečné části mohou golfisté vnímat krásu pobřežního uspořádání, kde je 17. jamka, vedoucí k pobřeží modrého Indického oceánu, ovlivňována svěžím oceánským větříkem. 18. jamka se hraje od pláže v zádech ke klubovně, těsně vedle jezera.

Vice info: www.baligolfandcountryclub.com

BALI HANDARA KOSAIDO COUNTRY CLUB

  Toto 18jamkové hřiště, navržené pětinásobným šampiónem Peterem Thomsonem společně s Michaelem Wolveridgem a Ronaldem Freamem, bylo v roce 1980  časopisem Golf považováno za jedno z 50 největších golfových hřišť na světě. Tímto označením se pyšní dodnes.  Hráči ze všech koutů světa přijíždějí na Bali, aby si zahráli golf na jednom z nejznámějších asijských "klasických" golfových hřišť. Bali Handara Kosaido Country Club se nachází na severu Bali a je zasazen uvnitř kráteru vyhaslé sopky v nadmořské výšce 1142 metrů nad mořem. Středisko je obklopeno svěžími zelenými horami, vulkanickým jezerem a rovníkovým deštným lesem, který zde vytváří dramatické kulisy. Další jedinečnou vlastností tohoto světově proslulého golfového areálu je celoroční chládek, čerstvý horský vzduch a teploty příjemné pro pohodlnou hru (okolo 14-24 °C).

Více info: www.balihandarakosaido.com

Další informace o hřištích na:

www.balibeachgolfcourse.com

Tel: +420 608 925 000 - Jindřich Soukal nebo pište na: info@relaxbali.cz