Relax Bali SPA a masáže

Spa a masáže

Nechte se hýčkat šikovnýma rukama našich masérek.

Vybírejte z nabídky níže - všechny procedury vám ještě umocní zážitek z pobytu v ráji!

CENÍK      

( cena v tisících IDR, cena v Kč je cca x 1,6 )

1. BALIJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ, 55 minut, 356 IDR

Dokonalý zážitek pro vaše tělo i duši. Nechte se celou hodinu rozmazlovat tradiční masáží, zatímco vonné oleje uklidní vaši mysl a ponoří vás do hluboké relaxace. Sami si zvolíte vůni, která vám nejlépe vyhovuje. Začínáme zklidňující koupelí nohou, obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje postupná masáž celého těla.

2. TĚLOVÝ PEELING, 55 minut, 356 IDR

Krása a zdraví vaší pokožky si zaslouží péči i během dovolené. Tradiční techniky očišťujícího peelingu byly po dlouhá staletí přísně střeženým tajemstvím asijských princezen. Oživí každý typ pokožky přírodní cestou a rozsvítí ji pro váš nový pocit svěžesti. Začínáme zklidňující koupelí nohou, obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje peeling čerstvě nastrouhaným kokosem v kombinaci s peelingovou bází dle vašeho výběru: bylinky, čokoláda, káva s levandulí, natural. Nově zrozeni si vychutnáte aplikaci přírodního másla na vaši zářící pokožku.

3. TĚLOVÝ ZÁBAL, 55 minut, 356 IDR

Tradiční balijská kúra ozdraví vaši pokožku šetrnou přírodní cestou, horký zábal navíc zbaví vaše tělo tuků a usazených nečistot. Začínáme zklidňující koupelí nohou, obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje nanesení masky s tradičním balijským peelingem boreh a zábal do křehkých banánových listů. Zahřátá pokožka je pak ošetřena chladivým okurkovým peelingem. Závěrečná aplikace tělového mléka zklidní a rozzáří vaši pokožku.

4. VLASOVÁ PÉČE,  45 minut, 281 IDR

Dopřejte vašim vlasům vystaveným slunci a moři ošetřující péči, která přispěje k tomu, že se z dovolené vrátíte se zdravým svěžím vzhledem. Po umytí čeká vaše vlasy speciální krémová koupel, která jim navrátí potřebnou hydrataci a vláčnost. Následuje revitalizační masáž pokožky hlavy a krku. Po finálním umytí vyfoukáme vlasy do účesu.

5. KOMPLETNÍ TĚLOVÁ PÉČE, 110 minut, 494 IDR

Okuste kouzlo různých ostrovů exotické Indonésie absolvováním kompletních pečujících kúr, prospívajících vašemu tělu i duši s použitím tradičních technik z Bali, Jávy, anebo Sumatry. Celková kúra trvá dvě hodiny a nabídne vám to nejlepší z tajemství krásy vybraného ostrova.

Začínáme zklidňující koupelí nohou, obohacenou mořskou solí a květinami. Po tradiční masáži následuje tělová maska s balijskými bylinkami boreh, jávským jílem lulur, anebo sumaterským bělícím lulurem z ovoce bengkoang. Na závěr si vychutnáte osvěžující sprchu, zakončenou aplikací přírodního másla na vaši vláčnou pokožku.

6. MASÁŽ S HORKÝMI KAMENY, 90 minut , 406 IDR

Lávové kameny mají speciální termo vlastnosti a po zahřátí uvolňují terapeutické teplo. Hloubkově uvolní ztuhlé svaly, pomáhají zmírnit bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikují a zlepšují mikrocirkulaci. Jedinečná úleva a regenerace pro vaše tělo.

7. MASÁŽ CHODIDEL A NOHOU, 30 minut, 169 IDR

Citlivě provedená masáž vám pomůže zbavit se napětí a případných bolestí ve svalech nohou i chodidel, které se mohly objevit po vašem výletu do okolí. Za pouhých 30 minut se lehce dostanete zpět do dokonalé tělesné pohody.

8. OBLIČEJOVÁ MASÁŽ, 45 minut, 356 IDR

Důkladným pročistěním a jemnou stimulací rozzáří vaši pleť. Čistý balijský vzduch s vysokou vlhkostí dodá pleti hydrataci a mladistvou vláčnost. Začínáme osvěžujícím studeným obkladem, následovaným čištěním a šetrným peelingem. Po pečlivé masáži si vyberete vhodnou pleťovou masku. Na závěr pleť ošetříme lehkým výživným krémem.

9. MANIKÚRA, 30 minut, 206 IDR

Péče o vaše ruce a nehty, čistění pokožky, masáže, tvarování nehtů, ošetření nehtového lůžka a leštění nehtů.  Můžete si zvolit barevné květinové vzory pro dokonalý zážitek z Bali.
S lakováním nehtů: 35 IDR

S květy: 75 IDR

10. PEDIKÚRA, 40 minut, 281 IDR

Péče o vaše nohy a nehty, čistění pokožky, masáže, tvarování nehtů, ošetření nehtového lůžka a leštění nehtů. Můžete si zvolit barevné květinové vzory pro dokonalý zážitek z Bali.

11. TERAPIE PRO VAŠÍ SPÁLENOU POKOŽKU, 55 minut, 406 IDR

Speciální kúra pro vaši citlivou pokožku popálenou sluncem. Z přírodních ingrediencí, ochladí a uklidní  popálená místa a pomůže navrátit vašemu tĕlu zpĕt vitalitu a svĕžest. První zklidňující koupel nohou ve vodě s mořskou solí a květinami, okurková / Aloe maska, kúra chladivým zabálem a po závěrečné sprše aplikace hydratačniho máslového mléko.

 

                SPECIÁLNÍ MASÁŽE:

12. REFLEXNÍ MASÁŽ, 55 minut, 356 IDR

Reflexní masáž nohou, využivájící tlakových bodů na chodidlech, které jsou masírovány prsty, palcem nebo celou rukou. Jedná se o druh alternativní léčby. Zklidňující koupel nohou ve vodě s mořskou solí a květinami. Reflexní terapie.

13. BALÍČEK PRO ZAMILOVANÉ PÁRY A KAMARÁDY, 120 minut, 919 IDR

Speciální balíček, který je určený pro zamilované páry, kamarády či členy rodiny. Užijte si hodinovou Balijskou masáž a přidejte další hodinu mezi bublinkami Jacuzzi.

14. BALÍČEK PRO BUNGALOV, 1 800 IDR

Balíček pro milovníky masáží a terapií. Za cenu 5 hod (5x 55 min.) dostanete 6 hod (6x 55 min.) vámi zvolených masáží a procedur. Masáže si můžete užít sami nebo se svým partnerem či spolubydlícím.

           

SPA je otevřeno denně od 10:00 až do 20:00 hodin.

Stačí zaznamenat vaše jméno a vybranou proceduru na rezervační tabuli a my se vám následně budeme věnovat.

Spa a masáže

Spa a masáže

Spa a masáže

Spa a masáže

Spa a masáže

Spa a masáže

yoga na Baliega.com.au

yoga na Baliega.com.au