Ptačí a plalí park, umělecké dílny v Ubudu

Bali 2010 051

VÝLET - PTAČÍ a PLAZÍ PARK & KULTURA A UMĚNÍ v UBUDU

   Po odjezdu v ranních hodinách bude první naší zastávkou PTAČÍ PARK. Nádherně upravené místo s jezírky, pavilony a spoustou květin. Můžete si v něm prohlédnout velké množství různých indonéských ptáků. Zlatým hřebem jsou různé druhy rajek (většina z Irian Jaya), jasně červené volavky, podivně vyhlížející zoborožci, mohutný pár Kasuárů a duhově zbarvení modří jávánští lednáčci, které můžete zahlédnout i na rýžových polích kolem Ubudu. Nakonec byste si neměli nechat ujít jedinečnou příležitost vidět nadýchané bílé balijské špacky, jediný endemický (a velice ohrožený) druh ptáka na Bali. Ptačí park je určitě pěkný tip na výlet pro všechny    milovníky přírody.

PARK PLAZŮ

   se nachází hned vedle Ptačího parku. Najdete zde široké zastoupení plazů, kteří žijí v Indonesii a nejen v ní. Mají zde komodské varany, největší krajtu chovanou v zajetí / 8m/a pokud máte zájem, můžete se pomazlit s jedním ze zdejších šupinatých zelených leguánů. 

UMĚLECKÉ DÍLNY A OBCHODY - UBUD A SUKAWATI

  Po umění (malířství). Ve všech místech je neobyčejné množství dílen a obchůdků, kde najdete určitě inspiraci pro nákup dárku, nebo pozornosti pro vaše blízké.

 

Bali 2010 096

Bali 2010 096

P6022645

P6022645

HadaDeti

HadaDeti

Díky spojení s přírodou a zajímavému náboženství berou balijce i smrt jako součást každodeního života- pohřeb v Kartaganze

Díky spojení s přírodou a zajímavému náboženství berou balijce i smrt jako součást každodeního života- pohřeb v Kartaganze