Základní kurz Open Water Diver

 

- Základní potápěčský kurz  - naším společným cílem je naučit Tě technice potápění do 18m. Pohodovou formou společně projdeme základy, které potřebuješ k objevení krás podvodního světa. Získáš kvalifikaci Open Water Diver SSI s doživotní mezinárodní platností.

- Délka kurzu OWD - řádově 3 - 4 dny, v každém dni si probereme něco málo teorie, naučíme se ovládat potápěčskou techniku a provedeme ponory v bazénu nebo chráněné otevřené vodě. Jde o to dozvědět se zábavnou formou co nejvíce o potápění. My to umíme!

- Co potřebuješ pro zapsání do kurzu - věk od 10 let do ...?  /našemu nejstaršímu absolventovi bylo při zvládnutí kurzu 68 let/, běžná fyzická kondice, doporučujeme prohlídku u lékaře, schopnost uplavat  200 metrů na hladině bez ploutví nebo 400 m s ploutvemi a 10 metrů pod vodou. Hlavně však chuť poznat přírodou pod vodní hladinou. Kurz je veden bud v Čečině, Angličtině nebo Němčině  podle potřeby.

- Kde budeš kurz absolvovat - v divecentru resortu je klimatizovaná učebna, máme vybavenou půjčovnu a vhodný a prostorný potápěčský bazén. Lokalita před resortem je živá a bezpečná.

- Rodinné potápění - je skvělá možnost je společně trávit dovolenou a příjemné chvíle

- SLEVY - poskytujeme slevy na ubytování a hroadné slevy na kurzy - POPTEJ NÁS

Na společné zážitky pod vodou i nad ní se za RELAX BALI team těší, Jindra Soukal.

KOLIK PONORŮ TOLIK VÝNORŮ !

Napiš na info@relaxdive.cz rádi Ti podáme veškeré informace.