Relax Bali SPA and Massage

SPA a MASSAGE

1. BALIJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ                                    55 minut                                  285 IDR

Dokonalý zážitek pro vaše tělo i duši. Nechte své tělo celou hodinu rozmazlovat tradiční masáží, zatímco vonné oleje uklidní vaši mysl a ponoří vás do hluboké relaxace. Sami si zvolíte vůni, která vám nejlépe vyhovuje. Začínáme zklidňující koupelí nohou obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje postupná masáž celého těla.

 

2. TĚLOVÝ PEELING                                                           55 minut                                  285 IDR

Krása a zdraví vaší pokožky si zaslouží péči i během dovolené. Tradiční techniky očišťujícího peelingu byly po dlouhá staletí přísně střeženým tajemstvím asijských princezen. Oživí každý typ pokožky přírodní cestou a rozsvítí ji pro váš nový pocit svěžesti. Začínáme zklidňující koupelí nohou obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje peeling čerstvě nastrouhaným kokosem v kombinaci s peelingovou bází dle vašeho výběru: bylinky, čokoláda, káva s levandulí, natural. Nově zrozená si vychutnáte výřivou koupel zakončenou aplikací přírodního másla na vaši zářící pokožku.

 

 

3. TĚLOVÝ ZÁBAL                                                              55 minut                                  285 IDR

Tradiční balijská kúra ozdraví vaši pokožku šetrnou přírodní cestou, horký zábal navíc zbaví vaše tělo tuků a usazených nečistot. Začínáme zklidňující koupelí nohou obohacenou mořskou solí a květinami. Následuje nanesení masky s tradičním balijským peelingem boreh a zábal do křehkých banánových listů. Zahřátá pokožka je pak ošetřena chladivým okurkovým peelingem. Na závěr si vychutnáte vířivou koupel zakončenou aplikací tělového mléka na vaši zářící pokožku.

 

4. VLASOVÁ PÉČE                                                        45 minut                                  225 IDR

Dopřejte vašim vlasům vystaveným slunci a moři ošetřující péči, která přispěje k tomu, že se z dovolené vrátíte se zdravým svěžím vzhledem. Po umytí čeká vaše vlasy speciální krémová koupel, která jim navrátí potřebnou hydrataci a vláčnost. Následuje revitalizační masáž pokožky hlavy a krku. Po finálním umytí vyfoukáme vlasy do účesu.

 

5. KOMPLETNÍ TĚLOVÁ PÉČE                                      110 minut                               395 IDR

Okuste kouzlo různých ostrovů exotické Indonésie absolvováním kompletních pečujících kůr prospívajících vašemu tělu i duši s použitím tradičních technik z Bali, Jávy, anebo Sumatry. Celková kúra trvá dvě hodiny a nabídne vám to nejlepší z tajemství krásy vybraného ostrova.

Začínáme zklidňující koupelí nohou obohacenou mořskou solí a květinami. Po tradiční masáži následuje tělová maska s balijskými bylinkami boreh, jávským jílem lulur, anebo sumatránským bělícím lulurem z ovoce bengkoang. Na závěr si vychutnáte osvěžující sprchu a výřivou koupel v jacuzzi zakončenou aplikací přírodního másla na vaši vláčnou pokožku.

 

 

6. MASÁŽ S HORKÝMI KAMENY                                  90 minut                                325 IDR

Citlivě provedená masáž vám pomůže zbavit se napětí a případných bolestí ve svalech nohou i rukou, které se mohly objevit po vašem výletu do okolí. Za pouhých 45 minut se lehce dostanete zpět do dokonalé tělesné pohody.

 

7. MASÁŽ CHODIDEL A NOHOU                                   30 minut                                135 IDR

Citlivě provedená masáž vám pomůže zbavit se napětí a případných bolestí ve svalech nohou i chodidel, které se mohly objevit po vašem výletu do okolí. Za pouhých 30 minut se lehce dostanete zpět do dokonalé tělesné pohody.

 

8. OBLIČEJOVÁ MASÁŽ                                               45 minut                               285 IDR

Důkladným pročistěním a jemnou stimulací rozzáří vaši pleť. Čistý balijský vzduch s vysokou vlhkostí dodá pleti hydrataci a mladistvou vláčnost. Začínáme osvěžujícím studeným obkladem následovaným čištěním a šetrným peelingem. Po pečlivé masáži si vyberete vhodnou pleťovou masku. Na závěr pleť ošetříme lehkým výživným krémem.

 

9. MANIKÚRA                                                               30 minut                                 165 IDR

Péče o vaše ruce a nehty, čistění pokožky, masáže, tvarování nehtů, ošetření nehtového lůžka a leštění nehtů.  Můžete si zvolit barevné květinové vzory pro dokonalý zážitek z Bali.

[ S lakováním nehtů:      35 IDR

[ S květy:                        75 IDR

 

10. PEDIKÚRA                     40 minut                                       225 IDR

Péče o vaše nohy a nehty, čistění pokožky, masáže, tvarování nehtů, ošetření nehtového lůžka a leštění nehtů.  Můžete si zvolit barevné květinové vzory pro dokonalý zážitek z Bali.

 

11. TERAPIE PRO VAŠÍ SPÁLENOU POKOŽKU               55 minut              325 IDR

Speciální kúra pro vaši citlivou pokožku popálenou sluncem. Z přírodních ingrediencí, ochladí a uklidní vaše popálená místa a pomůže navrátit vašemu tĕlu zpĕt svoji vitalitu a svĕžest. První zklidňující koupel nohou ve vodě s mořskou solí a květinami, okurková/ Aloe maska a kúra chladivým zabálem a sprcha a na konec hydratačni máslové mléko.

 

12. JACUZZI                                                                   60 minut       

Zažijte relaxační perličkovou koupel v jacuzzi s výhledem na moře, ať už s partnerem

nebo přáteli (max. 4 osoby). Vyberte si vhodný nápoj, který vám zpříjemní atmosféru:

[  Se zázvorovým čajem            285 IDR

[  S lahví sektu                             735 IDR

 

                SPECIÁLNÍ MASÁŽE

 

13. REFLEXNÍ MASÁŽ                                                      55 minut                              285 IDR

             Reflexní masáž chodidel, využivájící tlakových bodů na chodidlech, které jsou masírovány prsty, palcem nebo celou rukou. Jedná se o druh alternativní léčby.

[  Zklidňující koupel nohou ve vodě s mořskou solí a květinami

[  Reflexní terapie

 

14. BALÍČEK PRO ZAMILOVANÉ PÁRY A KAMARÁDY        

                                                                       120 minut                       735 IDR

             Speciální balíček, který je určený pro zamilované páry, kamarády či členy rodiny. Užijte si hodinovou Balijskou masáž a přidejte další hodinu mezi bublinkami Jacuzzi.

 

15. BALÍČEK PRO BUNGALOW                                                                                                            1 450 IDR

Balíček pro milovníky masáží a terapií. Za cenu 5 hod ( 5x 55 min. ) dostanete 6 hod ( 6x 55 min. ) vámi zvolených masáží a procedur. Masáže si můžete užít sami nebo se svým partnerem či spolubydlícím. 

 

SPA je otevřeno denně od 10:00 až do 20:00 hodin.

Stačí zaznamenat vaše jméno a vybranou proceduru na rezervační tabuli a my se vám následně budeme věnovat.

 

SPA a MASSAGE

SPA a MASSAGE

SPA a MASSAGE

SPA a MASSAGE

SPA a MASSAGE

SPA a MASSAGE

mercury@mega.com.au

mercury@mega.com.au