Základní kurz OWD

POZOR - NAUČÍME TĚ POTÁPĚNÍM ŽÍT ! )

- Základní potápěčský kurz  - cílem je naučit Tě technice potápění do 18m. Pohodovou formou společně projdeme základy, které potřebuješ k objevení krás podvodního světa. Učebnice, DVD lekce a přednášky jsou vedeny podle  světového systému SSI. Obdržíš kvalifikaci OWD SSI s doživotní mezinárodní platností. Těchto certifikací vydali instruktoři Relax dive přes 450 za posledních deset let.

- Délka kurzu OWD - řádově 3 - 4 dny, v každém dni si probereme něco málo teorie, naučíme se ovládat potápěčskou techniku a provedeme ponory v bazénu nebo chráněné otevřené vodě. Jde o to dozvědět se zábavnou formou co nejvíce o potápění. My to umíme!

- Co potřebuješ pro zapsání do kurzu - věk od 10 let do ...?  /našemu nejstaršímu absolventovi bylo při zvládnutí kurzu 64 let/, běžná fyzická kondice, doporučujeme prohlídku u lékaře, schopnost uplavat  200 metrů na hladině bez ploutví nebo 400 m s ploutvemi a 10 metrů pod vodou. Hlavně však chuť poznat přírodou pod vodní hladinou.

- Kde můžeš kurz absolvovat - neděláme kurzy v ČR, kurz si můžeš udělat při pobytu na dovolené v Chorvatsku, na Bali nebo jinde u moře. Určitě si tak potápění více užiješ a dozvíš se o něm více. 

- Cena a co za ni - obdržíš českou učebnici potápění, průvodce studiem, pot.deník, diplom, samolepku SSI a po úspěšném absolvování kurzu i mezinárodní  kartu potápěče OWD SSI. Zapůjčení potápěčské výbavy je také v ceně kurzu. Kurz obsahuje 6 lekcí teorie, několik lekcí v bazénu a 4 ponory ve volné vodě. Kurzy vedeme v češtině, němčině, angličtině a chorvatštině.

- Cena takového kurzu je 380,-€ . Máme připraveny různé balíčky pro různé destinace. Rádi Tě budeme informovat o možnostech pro Tebe, Tvé přátele nebo Tvou rodinu.

Na společné zážitky pod vodou i nad ní se za RELAX DIVE team těší, Jindra Soukal.

KOLIK PONORŮ TOLIK VÝNORŮ !

Napiš na info@relaxdive.cz rádi Ti podáme veškeré informace.

Instruktorka Míša Vlášková s absolventy základního potápěčského výcviku. První praktické hodiny strávíme v bazénu.

 Naučíme se ovládat potápěčskou techniku...

 ... naučíme se potápěčské cviky /divemaster Dan Bartůněk/

 ... a poté se přesuneme z bazénu do moře, které má cca 4 metrovou hloubku.

 První ponory na Bali nikdy nezapomenete...

 ... protože pod vodou Bali také hýří barvami